Series
Ratings
50
Russian DollRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Next in FashionRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5