Titles you rated
IdentityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 1.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.0