Series
Ratings
51
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0