Movies
Ratings
30
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0