Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0