Titles you rated
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 4.5
Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 5.0
Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 4.5
WakakozakeRated ★ 5.0
The Twelve KingdomsRated ★ 5.0
Raven of the Inner PalaceRated ★ 4.5
Noble FarmerRated ★ 5.0
Encyclopedia of Pitiful CreaturesRated ★ 4.5
The Unwanted Undead AdventurerRated ★ 4.0
Brave Bang Bravern!Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0