Movies
Ratings
318
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Another EarthRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0