Series
Ratings
82
Narco-SaintsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Sound of MagicRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5