Titles you rated
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Modern FarmerRated ★ 3.0
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 3.5
Smile, MomRated ★ 3.5
A Culprit Among FriendsRated ★ 3.5
Wonderful MamaRated ★ 3.5- Strawberry Ice CreamRated ★ 3.5
- FamilyRated ★ 3.5
Endless LoveRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
TemptationRated ★ 3.5
Secret DoorRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 4.5
Hooray for LoveRated ★ 4.0