Series
Ratings
19
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Run OnRated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0