Movies
Ratings
228
IdentityRated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 2.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 2.0- WishRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
WarRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0