Movies
Ratings
1828
FrozenRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Sum of All FearsRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Wandering EarthRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5