Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.0
The TowerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0