Series
Ratings
135
Friendly RivalryRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
JigsawRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Call It LoveRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 5.0