Titles you rated
Why Women KillRated ★ 5.0
The Return of SupermanRated ★ 2.5
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5
BigRated ★ 1.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 0.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5