Movies
Ratings
168
MasterRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.5