Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Parasite in LoveRated ★ 2.0
Usury AcademyRated ★ 2.0
Ghost StationRated ★ 2.0
Re/MemberRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 2.0
Men of PlasticRated ★ 1.5
DittoRated ★ 1.5
The Devil's DealRated ★ 2.0