Movies
Ratings
716
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
A Company ManRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
HopelessRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
City Of The Rising SunRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 0.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5