Series
Ratings
69
TriggerRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
All InRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0