Titles you rated
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 1.5
The WhirlwindRated ★ 1.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 1.5
DexterRated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0