Titles you rated
BrünoRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0