Movies
Ratings
264
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 3.0
The NunRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 5.0