Titles you rated
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 5.0
Traveler Season 1Rated ★ 5.0- FeelingsRated ★ 4.5
EncounterRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0