Movies
Ratings
89
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 1.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5