Titles you rated
- Scary HouseRated ★ 0.5
House of SayuriRated ★ 4.0
HerRated ★ 1.0
AuditionRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.0
PossessedRated ★ 1.0
EpitaphRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0