Movies
Ratings
268
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5