Movies
Ratings
429
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.5
The Man Who LaughsRated ★ 3.0- +1Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
A Prince (almost) CharmingRated ★ 3.0
Temple GrandinRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0