Titles you rated
Happy TogetherRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Ghost WorldRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
QueerRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 5.0
Run Lola RunRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
MoonstruckRated ★ 3.5
SaltburnRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 2.5
BrooklynRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
ChappieRated ★ 2.0