Titles you rated
Lovestruck in the CityRated ★ 0.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Record of YouthRated ★ 1.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0