Titles you rated
Independence DayRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0