Titles you rated
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0