Movies
Ratings
168
The KillerRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5