Titles you rated
Blindly in LoveRated ★ 4.5
The Dragon DentistRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0