Series
Ratings
122
Hell's ParadiseRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.5
Record of RagnarokRated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
GleipnirRated ★ 3.5
We Never Learn: BokuBenRated ★ 3.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 4.5
Are You Lost?Rated ★ 4.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part1Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 4.5