Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Empress Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5- FamilyRated ★ 4.5
Youn's StayRated ★ 4.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0