Titles you rated
The FortressRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0