Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
From Paris with LoveRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
The Expendables 3Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Two MoonsRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5