Movies
Ratings
114
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The Land Before TimeRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 2.0
The Return of JafarRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
GeochilmaruRated ★ 1.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0