Series
Ratings
59
SignalRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 4.5
- Stand up!!Rated ★ 3.0
RookiesRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- PubertyRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0