Series
Ratings
56
The Kardashians Season 1Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 2.5- SoulmateRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5