Titles you rated
Bleak NightRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 1.5
The ScentRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0