Movies
Ratings
72
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The HostRated ★ 0.5
JawsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 0.5
PassengersRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 0.5
SullyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5