Movies
Ratings
906
It Was Just an AccidentRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 0.5
First ManRated ★ 3.0
I'm HereRated ★ 2.5
The Great EscapeRated ★ 3.0
Rio BravoRated ★ 2.0
A Tale of WinterRated ★ 3.0
DreamsRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 3.0
MahjongRated ★ 4.0
IdaRated ★ 3.0
True RomanceRated ★ 2.5
Café LumièreRated ★ 2.0
SteveRated ★ 1.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Brief EncounterRated ★ 3.0
CapoteRated ★ 2.5