Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Friends Season 5Rated ★ 3.0
Friends Season 6Rated ★ 2.0
Friends Season 8Rated ★ 2.0
Friends Season 9Rated ★ 2.5
Friends Season 10Rated ★ 1.0
Friends Season 7Rated ★ 2.5
Friends Season 4Rated ★ 2.0
Friends Season 3Rated ★ 2.5
Friends Season 2Rated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5