Titles you rated
MagnoliaRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
ManholeRated ★ 5.0- TwentyRated ★ 0.5
The MasterRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
CicadaRated ★ 4.5
BargainRated ★ 5.0