Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5