Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0