Movies
Ratings
70
Shutter IslandRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
About SchmidtRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Open CityRated ★ 5.0
Mokpo the HarborRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0