Titles you rated
Pink FlamingosRated ★ 0.5
Tom and Jerry: The Complete CinemaScope CollectionRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 1.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Aimless BulletRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5