Series
Ratings
75
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Family Outing Season 2Rated ★ 0.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5